Przejdź do treści

Mapa Marzeń dla Kobiet


My kobiety pełnimy w społeczeństwie wiele ról. Jesteśmy zarówno matkami, żonami, córkami, jak również liderkami, przedsiębiorczyniami.
W natłoku tych różnych ról często zapominamy o tym i jak wiele mamy do zaoferowania światu, jakie tkwią w nas potencjały, talenty,
za czym podąża nasze serce.

Spotkania warsztatowe to świetne miejsce, żeby lepiej poznać siebie oraz swoje zasoby i umiejętności. To także doskonała przestrzeń wymiany doświadczeń, poznania innych osób z podobną do Twojej historią, zbudowania sieci wspaniałych kontaktów, wsparcia. To wszystko pozwala zwiększyć samoświadomość oraz osiągać swoje cele zarówno te prywatne jak i zawodowe na Waszych zasadach.

Czas trwania

spotkania warsztatowe trwają od 1,5 do 3 godzin

Cena

uzależniona od długości
i liczby uczestników

Uczestnicy

indywidualnie lub w grupach do 15 osób

Miejsce

możliwość organizacji offline / online

Opis warsztatu


Mapa marzeń to narzędzie, które w sposób graficzny pozwala na przedstawić nasze plany i marzenia na dany okres. Pomaga skupić się na tym, co chcemy osiągnąć, odkryć nasze wewnętrzne pragnienia zarówno prywatne jak i zawodowe.

Mapę marzeń możemy stworzyć dowolną techniką graficzną np. poprzez rysowanie, malowanie, wyklejanie, kolaż ze zdjęć czy wycinków z gazet, a nawet używając programu graficznego na komputerze Podczas warsztatów będziemy tworzyć mapę w postaci kolażu używając kartonów, flamastrów, kredek, kleju, taśmy klejącej, kolorowych gazet i małej niespodzianki.

Taka praca, czyli wybierania zdjęć i rysunków, wycinania ich i klejenia, pozwala nam skupić się lepiej na tym co robimy. Nadajemy w ten sposób wyraźniejszy kształt naszym marzeniom i celom. Dzięki czemu uruchamiamy w naszym mózgu procesy, które pozwalają nam na stwierdzenie, czy to, nad czym pracujemy, jest naprawdę nasze i dla nas ważne. Widząc swoje cele w postaci obrazów, które same wybieramy, łatwiej się z nimi utożsamiamy, porządkujemy oraz chętniej podejmujemy kroki, które przyczyniają się do ich urzeczywistnienia.

Cele warsztatu


Celem warsztatu Mapa Marzeń dla kobiet jest stworzenie przestrzeni, która pomoże uczestniczkom zwizualizować swoje cele i marzenia oraz stworzyć plan działania, dzięki któremu te marzenia będą mogły krok po kroku realizować. Kobieca energia, otwiera, daje możliwość wymiany doświadczeń, kreowania nowych pomysłów i wzajemnego wsparcia.

Dlaczego warto?

  • Nauczysz się, jak stworzyć wizualną reprezentację swoich celów i marzeń
  • Stworzysz indywidualny plan działań w postaci mapy, która będzie Twoim drogowskazem na drodze ku Twoim pragnieniom
  • Zwiększy się Twoja motywacja do osiągania celów
  • Podniesiesz swoją pewność siebie i odważysz się na więcej
  • Wymienisz się pomysłami i wskazówkami z innymi kobietami
  • Uzyskasz energię płynącą z działania w grupie

Skontaktuj się, żeby omówić szczegóły!