Przejdź do treści

O mnie

Jestem absolwentką pedagogiki oraz certyfikowanym trenerem mentalnym i biznesu. Certyfikację zdobyłam u trenera mentalnego Roberta Lewandowskiego – Jakuba B. Bączka. Rozwój osobisty od 10 lat uczy mnie jak stawać się lepszą wersją siebie każdego dnia, dzięki czemu mogę dawać jeszcze więcej podczas spotkań 1:1, każdemu kto chce razem ze mną przejść drogę od nizin po szczyt i zdobyć swój własny życiowy Mount Everest.

Jednak nie samym rozwojem człowiek żyje, więc poza tym obszarem jestem również spełnioną życiowo żoną Kubańczyka, przyjaciółką, liderem, specjalistką od zmian IT i nie tylko, copywriterem hobbystą, pasjonatką wędrówek górskich, salsy kubańskiej, książek wszelakich oraz podróży niekoniecznie tylko tych dużych i dalekich, ale również tych, które pozwalają odkryć cuda tuż za rogiem.

Agnieszka jest niesamowicie pozytywną osobą i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest w stanie każdego zarazić swoim uśmiechem! Jest osobą bardzo empatyczną, zdecydowanie swoją postawą budzi głębokie zaufanie. Polecam współpracę każdej osobie, która potrzebuje pozytywnego bodźca do zmian w swoim życiu!

KONRAD

Moje doświadczenie

Przez 9 lat byłam związana z różnymi korporacjami przechodząc przez wszystkie szczeble kariery zawodowej – od agenta po managera. Dlatego zarówno środowisko biznesowe jak i praca z klientem indywidualnym nie są mi obce. Treningi mentalne 1:1 prowadzę od 1,5 roku, a sobą mam już ponad 100 godzin spotkań 1:1, zarówno offline, jak i on-line.

Praca z drugim człowiekiem jest moją pasją. Uwielbiam obserwować zmianę jaka zachodzi w ludziach podczas naszych spotkań. Towarzyszyć w odkrywaniu potencjału i patrzeć jak pewność siebie wzrasta, a wraz z nią skrzydła życiowych możliwości.

Dyplomy i certyfikaty


W czym mogę pomóc?

Ta strona jest kolejnym rozdziałem w moim życiu, do którego napisania chciałam zaprosić także Ciebie jeśli chcesz:

  • Zmiany, jedocześnie nie wiesz jak zrobić pierwszy krok lub boisz się go zrobić
  • Dać sobie prawo do porażki i zamienić ją w lekcje
  • Rozpoznać i zapobiegać objawom wypalenia zawodowego
  • Podnieść/odzyskać pewność siebie
  • Radzić sobie ze stresem i przekuwać go w trampolinę do działania
  • Pożegnać się ze „słomianym zapałem” i planować oraz osiągać swoje cele
  • „Uciszyć” głos wewnętrznego krytyka i działać mimo lęku
  • Lepiej komunikować się z sobą i innymi ludźmi
  • Zmienić swoje myśli na te pozytywne, które ładują energią i wspierają każdego dnia
  • Nauczyć się łapać równowagę i odpoczywać

Opinie o współpracy


Dzięki Agnieszce dużo rzeczy się zmieniło,
ja się zmieniłam. Rady, sugestie oraz
wsparcie jakie Agnieszka mi okazała
są bardzo pomocne w moim życiu.

JUSTYNA

Agnieszka zmobilizowała mnie
do zastanowienia się nad moją sytuacją
i wyciągnięcia wniosków, zmotywowała
do realizacji nowych pomysłów.

RAFAŁ

Za każdym razem, kiedy przychodziło zwątpienie i trudniejszy czas, Agnieszka pomagała mi poukładać myśli, cele biznesowe i spojrzeć na nie z innej perspektywy.

MAJA

Nasza współpraca

Dostarczę narzędzia oraz będę Ci towarzyszyła w ustalaniu Twoich celów, w odkrywaniu oraz rozwijaniu Twoich mocnych stron i umiejętności, działaniu zgodnie z Twoimi wartościami, odpuszczaniu perfekcjonizmu, akceptowaniu, podejścia do porażek jako cennego doświadczenia, słuchaniu swoich potrzeb.

Nie obiecuję, że będzie łatwo, wierzę jednak, że warto przejść przez trudy, żeby sięgnąć gwiazd swojej wędrówki. Żeby znaleźć swoje dlaczego, rozpalić swój potencjał, pokonać nasze lęki i blokady i ruszyć w świat jak to mawiał ks. Jan Kaczkowski „Na pełnej petardzie”, bo życie mamy jedno.

Pani Agnieszka bardzo trafnie potrafi wychwycić obszary nad którymi warto popracować. Pomaga ustalić cele i stworzyć plan
działania do ich realizacji. Jak dobra „kumpela” zawsze służy wsparciem. Zaraża pozytywną energią oraz motywuje
do dalszej pracy nad rozwojem osobistym i biznesowym. Polecam skorzystać z jej doświadczenia!

ANDRZEJ

Postaw pierwszy krok!