Przejdź do treści

Warsztaty


Spotkaj się w gronie osób, które, tak jak Ty, mają podobne wyzwania i szukają rozwiązań lub chcą poznać siebie lepiej, żeby korzystać
w pełni ze swoich zasobów i sięgać w życiu po więcej. W grupie jest SIŁA.

Dzięki treningowi mentalnemu w formie warsztatów zyskasz szerszą perspektywę, będziesz mieć okazję na wymianę
doświadczeń oraz zdobędziesz praktyczną wiedzę do wykorzystania już następnego dnia.

Czym są warsztaty?

Oferowane przez mnie spotkania warsztatowe odbywają się zarówno offline jak i online. Ćwiczenia są prowadzone zarówno w grupie jak
i indywidualnie. Warsztaty pozwalają na zdobycie nowej wiedzy
lub umiejętności i mają interaktywny charakter. Rozpoczynają
się od krótkiej części teoretycznej wprowadzającej w temat.

Następnie wiedzę zdobywa się poprzez rozwiązywanie zadań, kreowanie pomysłów, zastosowanie konkretnych narzędzi do rozwiązania przykładów z życia. Wszystkiemu towarzyszą scenki rodzajowe oraz prowadzimy dyskusję w celu pogłębienia tematu
i wymiany doświadczeń.

Kto może skorzystać
z warsztatów?

Odpowiedź jest prosta – Wszyscy!

Prowadzone przez mnie warsztaty są odpowiednie zarówno dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, jak i dla każdego, kto chce zdobyć nową wiedzę, dowiedzieć się więcej o sobie, a także zyskać narzędzia do stawiania czoła wyzwaniom w życiu codziennym oraz zawodowym.

Oferta warsztatów

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą organizowanych przeze mnie warsztatów:

Mapa Marzeń dla Kobiet
Mapa Marzeń dla Biznesu
Trening Kreatywności dla Biznesu
Przekuj niepowodzenie w sukces – prawo do porażki

Pamiętaj, że moja oferta dynamicznie się zmienia. Adaptuję ją do potrzeb osób, które spotykam na swojej drodze oraz firm. Jeśli nie znajdujesz tutaj warsztatu, którego szukasz – napisz do mnie lub zadzwoń i powiedz jak mogę Ci pomóc.

Skontaktuj się, żeby omówić szczegóły!


Warsztaty – oferta dedykowana


Jedyną pewną w życiu jest zmiana, dlatego też moja oferta dynamicznie się zmienia. Adaptuję ją do potrzeb osób, które spotykam na swojej drodze oraz firm.

Jeśli nie znajdujesz tutaj warsztatu, którego szukasz lub jest dla Ciebie ważny, napisz do mnie lub zadzwoń i powiedz jak mogę Ci pomóc.

Dzięki temu będę mogła przygotować ofertę, odpowiadającą potrzebom Twojej organizacji, zespołu lub innej grupy, dla której taki warsztat planujesz.