Przejdź do treści

Kobieca Liga Mistrzyń


Kobieca Liga Mistrzyń to cykl bezpłatnych eventów, które dotyczą spraw wpływających na rozwój zawodowy i biznesowy kobiet. Podczas eventów występują różne prelegentki: od kobiet, które założyły własny biznes, piastują ciekawe stanowiska, przez konsultantów biznesowych, finansowych, psychologów, psychoterapeutów, dietetyków itp.

Event powstał z głębszej myśli nad problemami, z którymi kobiety mierzą się zawodowo czy biznesowo w Polsce. Proste hasła o byciu pewną siebie mogą nie wystarczyć, jeśli problem tkwi głębiej, np. w stereotypach, lękach, schematach wyuczonych w toku życia. Takie kwestie przekładają się na decyzje zawodowe i biznesowe. A przecież każda kobieta zasługuje na życie w radości, lekkości, wykorzystując pełnię swoich możliwości, bez poczucia winy i blokujących przekonań.

Idea Kobiecej Ligi Mistrzyń


Kobieca Liga Mistrzyń to nie klub dla kobiet biznesu! Dlaczego? Bo to miejsce dla każdej kobiety. Przede wszystkim tej, która potrzebuje przestrzeni, impulsu do zbudowania relacji ze sobą samą i z otoczeniem.

Tak samo każda kobieta ma inny start, sytuację czy problemy. Czasem trudno nam zobaczyć, jakie jest nasze życie, czasem wydaje się nam, że potrzebujemy inspiracji do tego, jaki kierunek obrać, motywacji, a czasem zmiany lub też odpoczynku po walce.

Chcemy być dobre zawodowo i dla najbliższych. Kobieca Liga Mistrzyń jest ideą, w której każda z was może przysiąść, odpocząć, zebrać myśli i ruszyć dalej. Jeśli się nie uda od razu, to cały czas może wracać. Zależy nam, aby zarówno prelegentki, jak i uczestniczki same dawały inspirację oraz narzędzia do tego, aby życie kobiet było autentycznie fajne.

Kto prowadzi spotkania?


Pomysłodawczynie: Agnieszka Ciesielska-Quesada – trenerka mentalna i biznesu oraz Sztyblety PR Wiktoria Czarnecka pozornie pochodzą z dwóch różnych światów. Ja zajmuję się treningiem umysłu, żeby stawał się mięśniem szczęśliwego oraz dobrego życia. Wiktoria natomiast buduje tożsamość marek przez ich historię i wartości. Doradza i szkoli z storytellingu, marketingu historycznego, sportowego. Te światy połączyła wspólna misja, u podstaw której tkwi świadomość, że bez zbudowania silnego mentalnie fundamentu, trudno nam osiągać sukcesy w innych obszarach naszego życia.

Ile za to zapłacę?


Spotkania są darmowe, nie chcemy tworzyć barier, które czasem w naszych obawach w głowach stają się wymówką, żeby odkładać zaopiekowanie się sobą na później.

Spotkania Kobiecej Ligi Mistrzyń


KLM to bezpieczna przestrzeń, bo żadna kobieta nie musi mówić o sobie, ale może czerpać i szukać wsparcia. Zachęcamy do dzielenia się z siostrą, mamą, córką o tym przedsięwzięciu. Być może w tym momencie gdzieś w Łodzi jest jakaś kobieta, która potrzebuje wsparcia: może w biznesie, może z dziećmi, może z wypaleniem zawodowym, depresją itd. i potrzebuje miejsca, gdzie może odpocząć i rozpocząć drogę dalej, otrzymując pierwsze wsparcie. Dlatego niech ta idea dotrze do każdej kobiety. Każdej, bo każda z nas ma różne potrzeby i marzenia.

Do tej pory miały miejsce trzy spotkania:

1000 powodów przez które (nie)nadaje się do biznesu.
Obudź w sobie wewnętrzną moc i działaj! Bo Ty jesteś marką.
Droga do szczęścia. Czy wiesz, czego naprawdę potrzebujesz?

Nie zatrzymujemy się jednak i działamy dalej, ponieważ chcemy dotrzeć także do Ciebie, bo czasem jedno usłyszane zdanie, jedno spotkanie może zmienić optykę i dmuchnąć nam w skrzydła, żebyśmy mogły lecieć jeszcze wyżej.

Obserwuj nasz profil na Facebook